Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą. 16.08.2015r.

1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. Dzisiaj imieniny naszego Biskupa Diecezjalnego Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitewnych życzeniach: niech Bóg darzy go zdrowiem i błogosławieństwem a Maryja otacza swą opieką.

3. Za tydzień w niedzielę 23 sierpnia Gmina Dąbie organizuje doroczne „Dożynki”, które odbędą się w tym roku w Połupinie. Rozpoczną się Mszą św. w kościele parafialnym o g.14:00, po Mszy św. korowód dożynkowy przejdzie na plac przy świetlicy wiejskiej oraz kontynuacja dalszego programu. Organizatorzy wszystkich serdecznie zapraszają.

4. Zachęcam do uczestnictwa w pielgrzymce autokarowej do Rzymu /06-10.12.2015r/. Dla zainteresowanych szczegóły w zakrystii po Mszy św.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia najlepsze życzenia: dobrego zdrowia, obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej!

6. Do nabycia w zakrystii tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Za wszelkie zaangażowanie i ofiary na rzecz naszej Parafii oraz za troskę o naszą świątynię – Bóg zapłać.