Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą. 22.10.2017r.

1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. Dzisiaj też św. Jana Pawła II choć niedziela wypycha to święto to nie znaczy, abyśmy nie mogli modlić się, aby Bóg darzył nas obfitymi łaskami za wstawiennictwem św. Papieża.

3. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone są na działalność misyjną Kościoła. Też dzisiaj początek Tygodnia Misyjnego.

4. Trwamy w październikowej modlitwie różańcowej. Zachęcam do udziału w tej modlitwie zarówno w świątyni jak i w rodzinie.

5. W sobotę 28.10. Imieniny naszego Ks. Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie w jego intencji.

6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcam do duchowego przygotowania się do tej uroczystości oraz porządkowania grobów naszych zmarłych, proszę również o godne zachowanie się w miejscach spoczynku zmarłych.

7. Ofiary na odbudowę katedry w Gorzowie Wlkp. można wpłacać na podane konta w gablocie jak również przez nabycie cegiełki w nominałach polskich banknotów.

8. Bardzo proszę o ofiary na naszą świątynię, by móc podjąć i kontynuować prace remontowe po niedawnym huraganie. Za ofiary na ten cel - serdeczne Bóg zapłać!

9. Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadzi w naszej parafii ks. bp ord. Tadeusz Lityński odbędzie się 18.11. w dzień naszego odpustu parafialnego. Ks. Biskup w tym dniu odwiedzi również wszystkie nasze kościoły filialne.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia najlepsze życzenia.

11. Do nabycia w zakrystii tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, „cegiełki” na katedrę oraz kalendarze na przyszły rok po 1,50 i 5zł. jak również kartki na ‘Wypominki’. Za wszelkie zaangażowanie i ofiary na rzecz naszej Parafii oraz za troskę o naszą świątynię – Bóg zapłać.