Parafia Połupin pw. bł. Karoliny Kózka

Aktualności

Plan odwiedzin kolędowych w 2018r.

PLAN KOLĘDOWYCH ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH

w PARAFII POŁUPIN – 2018r.

 

02.01. wtor. g.16:00 - RETNO /od nr 1 do ostatniego nr Kolonii / 

03.01. śro. g.16:00 - STRUMIENNO /od nr 1 do 26 /

04.01. czw. g.16:00 - STRUMIENNO /od nr 27 do 49 /

08.01. pon. g.16:00 - NOWY RADUSZEC /od nr 1 do 23/

09.01. wtor. g.16:00 - NOWY RADUSZEC /od nr 24 do nr 45/

10.01. śro. g.16:00 - STARY RADUSZEC /od nr 1 do 24/

11.01. czw. g.16:00 - STARY RADUSZEC /od nr 25 do 50 /

12.01. piąt. g.16:00 - STARY RADUSZEC /od nr 51 do 75/

13.01. sob. g.11:00 - STARY RADUSZEC /Elektrownia i bloki: od klatki 1 bloku 79 po kolei do nr ostatniego numeru klatki bloku nr 80 /

15.01. pon. g.16:00 - NOWY ZAGÓR / ul. Skrajna i Główna – rozp. od Skrajnej/

16.01. wtor. g.16:00 - NOWY ZAGÓR /ul. Wodna, Okrężna, Ogrodowa, Polna, Brzeźnicka i Krośnieńska – rozp. od pierwszych nr-ów/

17.01. śro. g.16:00 - POŁUPIN /ul. Wrzosowa, Podgórna, Polna i Szkolna oraz mieszkańcy nowych ulic – jeśli już tam mieszkają to proszę o zgłoszenia./

18.01. czw. g.16:00 - POŁUPIN / ul. Gubińska i Krośnieńska – pocz. od ostat. nr ul. Gubińskiej

19.01. piąt. g.16:00 - POŁUPIN /ul. Słoneczna (od nr 1)/

20.01. sob. g.11:00 - POŁUPIN /bloki: od bloku nr 1 (kl.1) do g.2100/

21.01. niedz. g.15:30 - POŁUPIN / dokończenie bloków z soboty od zakończenia/

22.01. pon. g.16:00 - POŁUPIN /ul. Kolejowa od nr 1 do 17A/

23.01. wtor. g.16:00 - POŁUPIN /ul. Kolejowa od nr 18 do 29/

24.01. śro. g.16:00 - POŁUPIN /ul. Klonowa od nr 1 do 24/

25.01. czw. g.16:00 - POŁUPIN /ul. Klonowa od nr 25 do 50/

26.01. piąt. g.16:00 - Kolęda UZUPEŁAJĄCA w całej parafii /po wcześniejszych zgłoszeniach/ 

 

UWAGA! Przygotowujemy: Krzyżyk, świeczki, Pismo Św. i wodę święconą z kropidełkiem.

Adres

Parafia pw. bł. Karoliny Kózka
ul. Słoneczna 10a
Połupin
66-600 Krosno Odrzańskie
tel.: +48 68-383-69-35
e-mail:

Niedzielne Msze Św.

Połupin /niedziela 10:30
Połupin /sobota 18:00
Nowy Zagór 09:00
Stary Raduszec 12:00
Strumienno 13:00