Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu. 09.12.2018r.

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Adwent posiada podwójny charakter. To czas czuwania i przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego oraz do powtórnego przyjścia Chrystusa na końcu czasów. Dzieci na Msze św. przynoszą lampiony – znak czuwania i oczekiwania. Bardzo proszę rodziców, by uaktywniali dzieci do praktykowania tego zwyczaju.

2. Dzisiejsza niedziela to dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie. Po Mszy św. zapowiedziana zbiórka do puszki na ten cel.

3. W czwartek 13.12. rocznica ogłoszenia stanu wojennego.

4. W przyszłą niedzielę dzień solidarności z kapłanami - seniorami. Ofiary, które złożymy na tacę za tydzień przeznaczone są na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.

5. Rozpoczynają się w naszym dekanacie adwentowe spowiedzi przedświąteczne. W naszej parafii spowiedź odbędzie się w środę 19.XII.

6. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na rzecz remontu naszej świątyni.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia najlepsze życzenia: dobrego zdrowia i wszelkich Bożych łask na każdy dzień.

8. Do nabycia w zakrystii tygodniki: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, kalendarze na przyszły rok, świece na stół wigilijny w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” po 6zł. oraz opłatki na Święta.

9. Za wszelkie zaangażowanie i ofiary na rzecz naszej Parafii oraz za troskę o naszą świątynię – Bóg zapłać.