Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu. 07.03.2021r.

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu.

2. Dzisiaj i w kolejne niedziele Wielkiego Postu okazja złożenia ofiary do puszki na Jałmużnę postną, Grób Pański w Jerozolimie i na kwiaty do naszego parafialnego Grobu Pańskiego.

3. Wielkopostne Dni Skupienia /w ramach rekolekcji/ w naszej parafii rozpoczną się za tydzień w IV Niedzielą W.P. a zakończą spowiedzią i Komunią św. we wtorek 16.03. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. mgr Piotr Juckiewicz obecnie pracujący w Bytnicy.

4. Do uczestnictwa i przeżywania treści tajemnic zawartych w nabożeństwach wielkopostnych serdecznie zachęcamy i zapraszamy zwłaszcza z błaganiem o ustanie pandemii: w piątki w Drodze Krzyżowej o g.17:00 oraz w Gorzkich Żalach w niedziele: w kościołach filialnych bezpośrednio po Mszy św., a w Połupinie o g. 1600 z wystawieniem Najśw. Sakr., adoracją i błogosławieństwem.

5. W czasie pandemii nie lekceważmy wskazanych zasad higieny: odkażajmy dłonie, zachowujmy zalecane odległości i nośmy maseczki zwłaszcza w miejscach zgromadzeń.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia najlepsze życzenia: dobrego zdrowia, obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

7. Do nabycia w zakrystii tygodniki: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz paschaliki na liturgię Wielkiej Soboty i na Stół Wielkanocny po 15zł.

8. Za wszelkie zaangażowanie i ofiary na rzecz naszej Parafii oraz za troskę o naszą świątynię – Bóg zapłać.

Proboszcz: ks. Andrzej Cieślak