Ogłoszenia na Niedzielę Wielkanocną. ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE. 04.04.2021r.

1. Dzisiaj Uroczystość ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

2. Z GŁĘBI SERCA ŻYCZYMY, BY TEGOROCZNA WIELKANOC PRZYNIOSŁA WAM PEŁNE ZWYCIĘSTWO DOBRA NAD ZŁEM, PRZEZ MOC CHRYSTUSA, KTÓRY POWSTAŁ Z MARTWYCH. Niech radosne ALLELUJA napełni Wasze serca i rodziny pokojem, miłością i chrześcijańską nadzieją, która nigdy nie zawiedzie, choć okrojone zaostrzeniami, wypełnią wszystkie serca /być może w odosobnieniu/ pogodą i wspaniałą wzajemną życzliwością, bo JEZUS ŻYJE!

3. Jurto drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. jak w każdą niedzielę a taca przeznaczona jest na KUL i Instytut filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.

4. W najbliższy piątek nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych, a Msza św. w Połupinie o g.17:00.

5. W przyszłą niedzielę – Miłosierdzia Bożego - rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszki po Mszy św. na działalność charytatywną Caritas naszej Diecezji. W tym dniu przypada odpust ku czci Miłosierdzia Bożego w Dychowie i w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.

6. Zapowiedzi:

1) MAJEWSKI Rafał Przemysław oraz OLEJNICZAK Ewelina Aneta.

2) KLIMKO Aleksander Narcyz oraz JOŃCZYK Aneta Kinga.

7. Wszystkim święcącym w tym tygodniu najlepsze życzenia. Pamiętajmy też o wszystkich obostrzeniach związanych z pandemią.

8. W dalszym ciągu bardzo proszę o ofiary na remont naszej świątyni.

9. Do nabycia w zakrystii tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Za wszelkie zaangażowanie i ofiary na rzecz naszej Parafii oraz za troskę o naszą świątynię – Bóg zapłać.

Proboszcz: ks. Andrzej Cieślak