Parafia Połupin pw. bł. Karoliny Kózka

Kalendarz wydarzeń

W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Święta
11. Maj 2014
  • Niedziela, 11. Maj 2014 13:00

    Odpust w Strumiennie :: Święta

    Odpust w Strumiennie - Matka Boża Fatimska.

    Z racji tego, że Odpust wypada we wtorek (tj. 13.05.), zostaje przesunięty na najbliższą niedzielę. 

01. Czerwiec 2014
15. Czerwiec 2014
  • Niedziela, 15. Czerwiec 2014 13:00

    Odpust w Zagórze Nowym :: Święta

    Odpust w Zagórze Nowym - Antoni Padewski, patron zakonów: franciszkanów, antoninek oraz bractw i wielu miast, dzieci, górników, małżeństw i narzeczonych, położnic, ubogich, podróżnych, rzeczy zgubionych i zaginionych ludzi.

    Z racji tego, że Odpust wypada w piątek (tj. 13.06.), zostaje przesunięty na najbliższą niedzielę. 

19. Czerwiec 2014
15. Sierpień 2014
01. Listopad 2014
02. Listopad 2014
  • Niedziela, 2. Listopad 2014 12:00

    Odpust w Starym Raduszcu :: Święta

    Odpust w Starym Raduszcu - Wspomnienie św. Huberta, patrona myśliwych, leśników, jeźdźców, matematyków.

    Z racji tego, że Odpust wypada w poniedziałek (tj. 03.11.), zostaje przeniesiony na bliższą niedzielę.

16. Listopad 2014
  • Niedziela, 16. Listopad 2014 10:30

    Odpust parafialny :: Święta

    Odpust parafialny w Połupinie - wspomnienie bł. Karoliny Kózka.

    Z racji tego, że Odpust wypada we wtorek (tj. 18.11.), zostaje przesunięty na najbliższą niedzielę. 

24. Grudzień 2014
  • Środa, 24. Grudzień 2014

    Wigilia :: Święta

25. Grudzień 2014



Nadchodzące święta

poniedziałek, 01 listopad 2021
Wszystkich Świętych
wtorek, 02 listopad 2021
Dzień zaduszny
poniedziałek, 06 grudzień 2021
Dzień św. Mikołaja
sobota, 25 grudzień 2021
Boże Narodzenie (pierwszy dzień)
niedziela, 26 grudzień 2021
Boże Narodzenie (drugi dzień)

Najbliższe intencje

Brak wydarzeń

Adres

Parafia pw. bł. Karoliny Kózka
ul. Słoneczna 10a
Połupin
66-600 Krosno Odrzańskie
tel.: +48 68-383-69-35
e-mail:

Niedzielne Msze Św.

Połupin /niedziela 10:30
Połupin /sobota 18:00
Nowy Zagór 09:00
Stary Raduszec 12:00
Strumienno 13:00