Parafia Połupin pw. bł. Karoliny Kózka

Kalendarz wydarzeń

W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Intencje mszalne
19. Marzec 2014
  • Środa, 19. Marzec 2014 17:00

    Połupin :: Intencje mszalne

    Msza za + JÓZEF ADAMOWICZ i ++ z rodziny

22. Marzec 2014
  • Sobota, 22. Marzec 2014 18:00

    Połupin :: Intencje mszalne

    Msza za + JÓZEF

23. Marzec 2014
  • Niedziela, 23. Marzec 2014 09:00

    Nowy Zagór :: Intencje mszalne

    Msza za + LUDWIK MAĆKOWIAK

  • Niedziela, 23. Marzec 2014 10:30

    Połupin :: Intencje mszalne

    Msza za + WŁODZIMIERZ /6 rocznica śmierci/ oraz ++ z rodziny ŁUCZKO

  • Niedziela, 23. Marzec 2014 12:00

    Stary Raduszec :: Intencje mszalne

    Msza za ++ z rodziny SARNAKOWSCY

  • Niedziela, 23. Marzec 2014 13:15

    Strumienno :: Intencje mszalne

    Msza za + JÓZEF

29. Marzec 2014
  • Sobota, 29. Marzec 2014 18:00

    Połupin :: Intencje mszalne

    Msza za ++ LUCJAN i ZOFIA ZARĘBA

    // Rozpoczęcie REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
    // ks. TOMASZ NOWICKI [wikariusz z Krosna Odrzańskiego]

30. Marzec 2014
  • Niedziela, 30. Marzec 2014 09:00

    Nowy Zagór :: Intencje mszalne

    Msza za zm.: MIKOŁAJA, STEFANIĘ, JADWIGĘ i JERZEGO DALIDOWICZ

  • Niedziela, 30. Marzec 2014 10:30

    Połupin :: Intencje mszalne

    Msza w intencji ZOSI z racji I rocznicy urodzin

  • Niedziela, 30. Marzec 2014 12:00

    Stary Raduszec :: Intencje mszalne

    Msza za zm. SABINĘ, SZYMONA, FRANCISZKA FODOROWSKICH 

    oraz za zm. MARIĘ ROKOSZ




Nadchodzące święta

poniedziałek, 01 listopad 2021
Wszystkich Świętych
wtorek, 02 listopad 2021
Dzień zaduszny
poniedziałek, 06 grudzień 2021
Dzień św. Mikołaja
sobota, 25 grudzień 2021
Boże Narodzenie (pierwszy dzień)
niedziela, 26 grudzień 2021
Boże Narodzenie (drugi dzień)

Najbliższe intencje

Brak wydarzeń

Adres

Parafia pw. bł. Karoliny Kózka
ul. Słoneczna 10a
Połupin
66-600 Krosno Odrzańskie
tel.: +48 68-383-69-35
e-mail:

Niedzielne Msze Św.

Połupin /niedziela 10:30
Połupin /sobota 18:00
Nowy Zagór 09:00
Stary Raduszec 12:00
Strumienno 13:00